Inspektor BHP
  • Glinojeck
Glinojeck, Glinojeck, Masovian Voivodeship, Polska
Pfeifer & Langen Polska
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Zygmuntowo (pow. ciechanowski; gm. Glinojeck)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Prowadzenie postępowania ustalenia okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych w dziedzinie BHP
  • Nadzór oraz organizacja badań środowiska pracy
  • Współpraca z organami kontroli warunków pracy, lekarzem medycyny pracy
  • Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach
  • Mapowanie procesów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Znajomość przepisów dotyczących BHP, w tym obowiązujących norm i regulacji w zakresie ochrony pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość narzędzi i programów komputerowych do prowadzenia dokumentacji BHP
  • Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte w zakładzie produkcyjnym
  • Kwalifikacje Inspektora P-poż
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność promowania bezpiecznych zachowań

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet poniższych benefitów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami. Rozwijamy się dzięki naszym pracownikom. Doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję.

  • Praca Glinojeck
  • Glinojeck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584