Inspektor
  • Mikołów
Inspektor
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Służba Cywilna
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

Inspektor do spraw wprowadzania danych do systemów policyjnych (jawnych i niejawnych) i pozapolicyjnych oraz obsługi baz danych

w Zespole Łączności i Informatyki

Inspektor

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Rejestruje i modyfikuje informacje w policyjnych ( w tym niejawnych )systemach informatycznych w celu rzetelnego gromadzenia danych
  • Przetwarza przy wykorzystaniu dostępnych funkcji programu - dane poprzez dokonywanie różnego rodzaju analiz, zestawień, porównań w celu dostarczenia informacji
  • Dokonuje sprawdzeń w Systemach Niejawnych Policji w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane przez funkcjonariuszy wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze
  • Bieżąca obsługa kancelaryjno-biurowa Zespołu Łączności i Informatyki m. in. udzielanie odpowiedzi na pisma, tworzenie wniosków, protokołów zdawczo-odbiorczych
  • Elektronicznie ewidencjonuje pisma, dokumenty i przesyłki wpływające i wychodzące z zespołu, w celu udokumentowania wpływów i wypływów tych dokumentów stanowiących podstawę podjęcia i wykonywania czynności służbowych
  • Archiwizuje i przekazuje dokumenty wytworzone prze pracowników Zespołu Łączności Informatyki do składnicy akt w celu zapewnienia ich właściwego przechowywania
  • Wprowadza mandaty, druki KSIP oraz karty MRD5 do elektronicznych systemów ewidencji
  • Obsługuje sprzęt techniczny i informatyczny w stopniu podstawowym ( np. wymiana toneru)

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • dokładność
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: średnie o kierunku informatycznym
  • prawo jazdy kat B
  • poświadczenie bezpieczeństwa (klauzula poufne) lub upoważnienie do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "zastrzeżone"
  • umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadanie prawa jazdy kat. B
  • kopie dokumentów uprawniających do dostępu do informacji niejawnych

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-04-22
  • Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    Komenda Powiatowa Policji

    Rymera 1

    43-190 Mikołów

Warunki pracy

Praca w systemie ośmiogodzinnym, zmianowym. W wyjątkowych sytuacjach praca w soboty i niedziele.Stanowisko wyposażone w monitor ekranowy - czas pracy przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie, z naturalnym i sztucznym oświetleniem. Występuja zagrożenia naiskami grup przestępczych, permanentna obsługa klientów zewnętrznych. Pomieszczenie biurowe zloklizowane jesy na IV piętrze budynku i jest niedostosowane dla osób nepełnosprawnych ruchowo. Budynek czteropiętrowy, brak windy oraz podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Praca wymaga przemieszczania sie po piętrach budynku.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

Koniecznie dołącz do aplikacji oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

Opatrz własnoręcznym podpisem list motywacyjny i wymagane oświadczenia

  • Praca Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075