Inspektor
  • Warszawa
Inspektor
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Służba Cywilna
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

Inspektor do spraw baz danych przestrzennych

w Wydziale Państwowego Rejestru Granic i Nazw Geograficznych, Departament Informacji o Nieruchomościach

Inspektor

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Tworzy i aktualizuje dane PRG oraz dane PRNG w celu zapewnienia bieżącej aktualności baz danych
  • Monitoruje jakość danych gromadzonych w PRG oraz PRNG, w tym obsługuje zgłoszenia dotyczące błędów i braków w danych, współpracuje z dostawcami i odbiorcami danych, w celu zapewnienia odpowiedniej jakości danych
  • Współpracuje z użytkownikami systemów teleinformatycznych będących we właściwości wydziału PRGNG, w tym świadczy pomoc merytoryczną, w celu zapewnienia wsparcia użytkownikom tych systemów
  • Wykonuje czynności związane ze wsparciem obsługi administracyjnej ww. systemów oraz uczestniczy w pracach związanych z ich rozbudową, w celu zapewnienia dostępności tych systemów i dostosowania ich do wymagań użytkowników
  • Uczestniczy w opiniowaniu projektów aktów prawnych i standardów technicznych oraz w opracowaniu propozycji interpretacji prawnych oraz stanowisk GUGiK w celu wyeliminowania niezgodności z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie geodezji, kartografii oraz systemów informacji przestrzennej
  • Prowadzi działania informacyjne i promocyjne skierowane do użytkowników systemów będących w kompetencjach Wydziału PRGNG i odbiorców danych w celu umożliwienia właściwego gromadzenia, aktualizowania i udostępniania danych
  • Uczestniczy w przygotowaniu oraz w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych na dostawy i usługi wspierające realizację zadań wydziału PRGNG oraz nadzoruje realizację tych zamówień w celu zapewnienia ich poprawności i wysokiej jakości

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie geodezyjne lub kartograficzne lub systemy informacji geograficznej
  • Znajomość zagadnień dotyczących systemów informacji przestrzennej
  • Praktyczna znajomość zagadnień technicznych i narzędzi klasy GIS dot. tworzenia i przetwarzania danych przestrzennych.
  • Znajomość zagadnień związanych z XML i GML
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z przepisami wykonawczymi do tej ustawy oraz przepisami powiązanymi
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze geodezji i kartografii, w szczególności w zakresie stosowania systemów informacji przestrzennej
  • wykształcenie: brak
  • Znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych
  • Znajomość przepisów wykonawczych dotyczących dyrektywy INSPIRE

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • oświadczenie związane z obowiązkiem lustracyjnym - dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-03-17
  • Decyduje data:wpływu oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    Główny Urząd Geodezji i Kartografii

    ul. Żurawia 6/12; 00-926 Warszawa

    lub

    za pośrednictwem platformy ePUAP /887pujdw65/skrytka

    lub

    na adres mailowy

Warunki pracy

  • praca biurowa z wykorzystaniem komputera

  • wyjazdy służbowe

  • wystąpienia publiczne związane z funkcjonowaniem komórki organizacyjnej

  • na parkingu od ul. Wspólnej zapewnione są miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych,

  • wejście do budynku nie jest dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami, ponieważ należy pokonać 5-o stopniowe biegi schodowe,

  • przy wejściu zainstalowane są drzwi otwierane automatycznie,

    pomieszczenia biurowe znajdują się na drugiej kondygnacji,

    w budynku drzwi wejściowe i korytarze umożliwiają swobodne poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich,

  • jedna toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością ruchową,

  • do dyspozycji osób niewidzących lub słabowidzących jest winda z przyciskami na panelu sterowania z oznaczeniami w alfabecie Braillea, winda przystosowana jest dla osób z niepełnosprawnością ruchową,

  • korytarze nie są szerokie, jednak oznaczone kontrastowymi kolorami i w miarę możliwości pozbawione są większych przeszkód,

  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym

  • do budynku można wejść z psem asystującym, psem przewodnikiem lub osobą asystującą.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714