Inspektor
  • Dąbrowa Górnicza
Inspektor
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium,
  • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym,
  • pobieranie i przygotowywanie próbek paliw stałych,
  • pobieranie próbek gazowych.

Od Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu chemicznym, ochrony środowiska lub pokrewnym,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym ciągłym (praca również w weekendy, święta),
  • prawo jazdy kat. B,
  • doskonałej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac laboratoryjnych,
  • pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Inspektor Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075