Inside Sales Representative
  • Stara iwiczna
mazowieckie, Stara iwiczna, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów specjalizującego się w produkcji farb, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Inside Sales Representative.

Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? W dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Sprzedaż to obszar, w którym widzisz swój rozwój? Jeśli tak, nie czekaj – aplikuj!

Oczekujemy

  • Doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku, szczególnie w działach sprzedaży
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min.B1
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości programu SAP oraz CRM – mile widziane
  • Zorientowania na Klienta
  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (zwrot wykupienia pakietu prywatnej opieki, dofinansowanie karty MultiSport)
  • Stacjonarny tryb pracy (z możliwością pracy częściowo w systemie Home Office), w komfortowym biurze zlokalizowanym niedaleko Piaseczna)
  • Biurowe godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia

Zadania

  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedaży oraz potrzeb klientów
  • Telefoniczne i mailowe doradztwo sprzedażowe/produktowe
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz wycen
  • Oferowanie produktów firmy w oparciu o rozwiązania techniczne
  • Przygotowywanie i wysyłanie katalogów, paneli kolorystycznych
  • Sporządzanie raportów
  • Dbałość o wysoki standard sprzedaży i Obsługi Klienta
  • Budowanie pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności marki
  • Analiza konkurencji oraz rynku
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Doraźne wsparcie Obsługi Klienta w bieżącej pracy
  • Wsparcie prac administracyjnych

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584