Inkasent- odczyty liczników gazu
  • Opole Lubelskie
Opole Lubelskie, Opole Lubelskie, lubelskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
30. 3. 2024

Manbroker Sp. z o.o. - firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odczytów liczników energii elektrycznej oraz gazu poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:Inkasent odczytów liczników gazuZatrudnione osoby będą wykonywały odczyty liczników gazu na zlecenie POLSKIEJ SPÓŁKI GAZOWNICTWA PS.zo.o Oddział w LUBLINIE

Obowiązki

  • odczyt liczników gazowych i wprowadzanie odczytów do aplikacji mobilnej
  • wizualne sprawdzenie układu pomiarowego i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości
  • kontakt telefoniczny i mailowy z koordynatorem zadania

Wymagania

  • Dostęp do Internetu oraz telefonu z Androidem min. 9
  • Umiejętność obsługi poczty elektronicznej
  • Własny środek transportu (dojazd do liczników)
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność w kontaktach w ludźmi
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość terenu
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy (możliwość wykonywania odczytów od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20)
  • wynagrodzenie, zależne od ilości wykonanych odczytów
  • regularne i terminowe wypłaty
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy

  • Praca na terenie: Opole Lubelskie, Poniatowa, Bełżyce
  • Kontakt do koordynatora 723 533 356

  • Praca Opole Lubelskie
  • Opole Lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075