Inkasent odczytu liczników gazu
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
ENERGO ZET Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odczytywanie liczników gazu u klientów indywidualnych i firmowych,
  • Terminowe przekazywanie odczytów do centrali,
  • Współpraca z Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. (PSG Sp. z o.o.), Oddział Zakład Gazowniczy we Wrocławiu, Rejon Dystrybucji Zgorzelec.

Nasze wymagania

  • Rzetelność i odpowiedzialność,
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, jednak nie jest to warunek konieczny – zapewniamy szkolenie.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Elastyczne godziny pracy – możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb,
  • Wynagrodzenie zależne od liczby wykonanych odczytów,
  • Wsparcie i niezbędne narzędzia do pracy.

  • Praca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713