Inkasent odczytów liczników gazu Lublin
  • Lublin
Bełżyce, Lublin, Lubelskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
17. 9. 2024

Manbroker Sp. z o.o. - firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odczytów liczników energii elektrycznej oraz gazu poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:
Inkasent odczytów liczników gazu
Zatrudnione osoby będą wykonywały odczyty liczników gazu na zlecenie POLSKIEJ SPÓŁKI GAZOWNICTWA PS.zo.o Oddział w LUBLINIE
Obowiązki:
- odczyt liczników gazowych i wprowadzanie odczytów do aplikacji mobilnej
- wizualne sprawdzenie układu pomiarowego i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości,
- kontakt telefoniczny i mailowy z koordynatorem zadania
Wymagania:
- Dostęp do internetu oraz telefon z systemem Android min. 13
- Umiejętność obsługi poczty elektronicznej
- własny środek transportu (dojazd do liczników)
- dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność w kontaktach z ludźmi
- rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- przestrzeganie zasad BHP
Mile widziane:
- doświadczenie w podobnej pracy (odczyty gazu, energii elektrycznej itp)
- znajomość topografii terenu,
- własna działalność gospodarcza
Oferujemy:
- elastyczny czas pracy (możliwość wykonywania odczytów od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20),
- wynagrodzenie, zależne od ilości wykonanych odczytów, regularne i terminowe wypłaty,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy
Obszary działalności Gazowni: Bełżyce, Niezabitów, Palikije, Motycz
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez portal.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Manbroker Sp. z o.o. "
informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk,
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.
Manbroker Sp. z o.o.

  • Praca Bełżyce
  • Bełżyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392