Infrastructure Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Oktawave
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i rozwijanie infrastruktury platformy IaaS obejmującej kilka centrów danych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, również tych zaproponowanych przez Ciebie
  • Utrzymanie w działaniu platformy wirtualizacyjnej bazującej na rozwiązaniach VMware
  • Administracja usługami i serwerami wspomagającymi pracę całej platformy
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji w zakresie trzeciej linii wsparcia

Wymagania:

  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy z systemami Unix/Linux na poziomie administracyjnym
  • Bardzo dobra znajomość protokołów TCP/IP
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z:
  • relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL, MSSQL) na poziomie administracyjnym - umiejętność wykonania podstawowego zapytania w języku SQL
  • z systemami monitoringu, np.: Nagios, check_mk, Zabbix, Grafana, Prometheus
  • narzędziami zarządzającymi konfiguracją, np. Ansible, Saltstack, Terraform
  • Znajomość zasad i zagadnień związanych z automatyzacją zadań z zastosowaniem języków skryptowych, np. Python, Bash, Ruby lub innych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz sprawną komunikację z dostawcami zagranicznymi
  • Umiejętność klarownej komunikacji i szukania kompromisu

Dodatkowo doceniamy:

  • Zainteresowanie lub doświadczenie w obszarze wirtualizacji opartej o VMware vSphere
  • Doświadczenie w pracy z dynamicznymi protokołami routingu, w szczególności BGP
  • Umiejętność konfiguracji przełączników sieciowych
  • Znajomość innych platform chmurowych - AWS, OpenStack, Azure czy VMwa

Oferujemy:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Super atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczna w LuxMed
  • Liczne oferty pracownicze dedykowane pracownikom Grupy
  • Ponieważ praca to nie wszystko – dostęp do bezpłatnych sekcji sportowych
  • Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku
  • Brak dress code’u
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544