Informatyk z językiem niemieckim
  • Jawor
Jawor, Jawor, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Korpo
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Jawor

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów komputerowych będących na wyposażeniu firmy,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów sieciowych i sprzętowych,
  • Nadzór nad infrastrukturą teleinformatyczną,
  • Prace modernizacyjne oraz naprawcze maszyn produkcyjnych pod kątem IT,
  • Wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego,
  • Opieka nad kopiami zapasowymi urządzeń sieciowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane informatyczne),
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny,
  • Znajomość systemu ERP,
  • Znajomość sieci LAN,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów sprzętowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość systemów Windows (Windows Server),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz rzetelność,
  • Active Directory mit RBAC (Role Based Access Control),
  • NTFS - Berechtigungen,
  • Firewall,
  • VLAN - Segmentierung.

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kartę lunchową,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00,
  • Nagrodę roczną, nagrody jubileuszowe, premię roczną regulaminową,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (talony świąteczne, dofinansowanie urlopu),
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE,
  • Szkolenia.

Benefity

  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Zapewniamy bezpłatny transport na trasie

Bolków-Jawor oraz Złotoryja-Jawor

Korpo

Lider w branży poszukuje pracowników!

Dołącz do czołowego producenta przekładni do wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując na najnowocześniejszym parku maszynowym. Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem.

Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od niemal 30 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami.

Zapraszamy na www.korpo.eu Znajdź nas na Facebooku

KORPOjawor

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Korpo Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze przy ul. Wrocławska 21a, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Korpo Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze przy ul. Wrocławska 21a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail info@korpo.euTwoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail kadry@korpo.eu

  • Praca Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509