Informatyk w Dziale Zarządzania Danymi / Big Data
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
23. 8. 2024

CLIMATIC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA- projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.Climatic, z centralą w Regułach pod Warszawą, to Polska firma działająca zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia oraz własny duży zakład produkcyjny.Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj, wspierany przez nasz nowoczesny i rozbudowany dział projektowy.Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Info

Obowiązki

  • Współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań systemowych w obszarze IT;
  • Wsparcie IT użytkowników końcowych;
  • Rozbudowywanie systemów IT;
  • Przygotowywanie zapytań do baz danych (PowerQuerry, SQL);
  • Tworzenie zestawów danych z różnych źródeł;
  • Sporządzanie prostych raportów i zestawień;
  • Przygotowywanie narzędzi do analizy danych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Excel;
  • Wysoko rozwinięte myślenie analityczne;
  • Umiejętność w poruszaniu się po różnych systemach informatycznych;
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów i umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobre rozumienie zasad działania systemów informatycznych.

Oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę bądź umową zlecenie;
  • Gwarantujemy ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Zapewniamy wsparcie doświadczonego Zespołu, nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Twoje dotychczasowe umiejętności z pewnością zostaną wykorzystane;
  • Lubimy uśmiech i pozytywne nastawienie, przyjazna atmosfera pracy to u nas podstawa;
  • W ramach nawiązania lepszych relacji spotykamy się na imprezach integracyjnych;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress code’u.

  • Praktyczna znajomość PowerBi, SQL i Python;
  • Praktyczna znajomość zasad działania systemów ERP;
  • Umiejętność przedstawiania i wizualizacji danych.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544