Informatyk
  • Toruń
Informatyk
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Emtor Sp. z o. o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administracja i zarządzanie infrastrukturą sieciową oraz serwerową przedsiębiorstwa — praca w kilkuosobowym zespole

  • Wspomaganie zespołu w administracji systemami informatycznymi firmy

  • Wsparcie informatyczne dla użytkowników końcowych w celu rozwiązywania problemów

  • Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Konserwacja komputerów, drukarek i urządzeń sieciowych w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi w celu wymiany i naprawy sprzętu

  • Składanie zamówień na materiały eksploatacyjne oraz sprzętowe w celu zachowania ciągłości pracy firmy

  • Zarządzanie ewidencją sprzętu IT

  • Tworzenie dokumentacji

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane informatyczne

  • Znajomość zagadnień administracyjnych z zakresu baz danych Microsoft SQL Server, systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz Linux

  • Znajomość elementów infrastruktury i architektury/budowy sieci LAN/WAN

  • Umiejętność pracy w zespole, planowania i organizowania własnej pracy oraz chęć rozwoju zawodowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej w zakresie informatyki

OFERUJEMY:
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Toruń
  • Informatyk Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584