Informatyk
  • Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
Informatyk
dolnośląskie, Wrocław, Plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
9. 6. 2024

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko informatyka w Zespole Wsparcia Bezpośredniego w Dziale Usług Informatycznych

Liczba etatów: 1

Twoje zadania:

  • Aktywny udział w przetargach i inwentaryzacja sprzętu IT
  • Monitoring i optymalizacja kluczowych procesów IT
  • Przygotowywanie treści do regulaminów/procedur IT
  • Aktualizacja wiedzy o nowych trendach w IT
  • Administracja systemami zarządzania IT
  • Proaktywna współpraca w zespole i z zewnętrznymi dostawcami
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu/zarządzanie dostępem/supervisoring umów IT
  • Pomoc bezpośrednia i przez zgłoszenia w rozwiązywaniu problemów IT

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie technicznej
  • Minimum rok doświadczenia w bezpośrednim wsparciu IT
  • Znajomość sieci komputerowych i Junos OS
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne
  • Znajomość produktów Apple będzie Twoim atutem

Oferujemy:

  • Pracę w uznanej instytucji
  • Stabilność zatrudnienia z perspektywą umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Realny wpływ na projekty IT uniwersytetu
  • Rozbudowany pakiet socjalny i zdrowotny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w otoczeniu specjalistów

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157