Informatyk
  • Nowy Dwór Gdański
Informatyk
Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański, Pomorskie, Polska
HEXONIC Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa incydentów zgłoszonych przez użytkowników – przyjmowanie, rozwiązywanie i
raportowanie zgłoszeń
• instalacja, konfiguracja oprogramowania i urządzeń, nadawanie dostępów i uprawnień do systemów, aktualizacja oprogramowania
• wsparcie techniczne i konsultacje dla użytkowników końcowych
• dobór oraz wdrażanie nowych rozwiązań i systemów IT
• realizacja zamówień na sprzęt IT oraz licencji na oprogramowanie
• administracja serwerami Windows oraz Linux
• administracja bazami danych MS SQL serwer
• zarządzanie usługami Microsoft. 365
• zarządzanie infrastrukturą sieciową
NASZE WYMAGANIA:
• wykształcenie minimum średnie techniczne (informatyka lub pokrewne), mile widziani absolwenci
• mile widziane 2-letnie doświadczenie w obszarze Helpdesk lub podobnym
• wiedza z zakresu analizy i rozwiązywania problemów systemów operacyjnych Microsoft Windows 10/11
• znajomość budowy sprzętu komputerowego (proste naprawy, wymiany, rozbudowy) oraz zdolności manualne
• znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz komunikację z zagranicznymi pracownikami firmy
• dokładność, sumienność i komunikatywność
MILE WIDZIANE:
• prawo jazdy kategorii B
• znajomość systemu Zabbix
• doświadczenie w zarządzaniu usługami Microsoft. 365
• doświadczenie w pracy z macierzami dyskowymi oraz serwerami NAS
• umiejętność wyjaśnienia zagadnień technicznych osobom nieposiadającym wiedzy informatycznej
TO OFERUJEMY:
• rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
• współpracę w gronie doświadczonego zespołu
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• dofinansowanie do karty MultiSport
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
• carpooling – możliwość wspólnych dojazdów z Trójmiasta, Elbląga, Malborka i okolic
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7)
Chcesz dołączyć do naszego zespołu? W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Informatyk.
Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację!
W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Informatyk

  • Praca Nowy Dwór Gdański
  • Nowy Dwór Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662