Informatyk
  • Bielsko-Biala
Informatyk
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
MAR-KOM
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa i serwis infrastruktury IT Klientów;
  • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych oprogramowania Klientów;
  • Bieżące wsparcie wdrożeniowców w obszarach sprzętu i oprogramowania;
  • Pomoc zdalna i instalacja aplikacji dodatkowych;
  • Instalacja wersji oprogramowania enova365;

WYMAGANIA:
  • Umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych;

  • Znajomość pakiet MS Office;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Pracowitość, sumienność i zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat.B;

    Mile widziane:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;

  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami;

OFERUJEMY:
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Rozwój (możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami;
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy;
  • Wsparcie członków zespołu;
  • Benefity;

  • Praca Bielsko-Biała
  • Informatyk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662