Informatyk
  • Wsola
Informatyk
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informatyk

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem.
  • instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania, diagnoza i naprawa sprzętu IT
  • bieżące administrowanie systemami i usługami IT
  • nadzór nad właściwym działaniem systemów i oprogramowania.
  • utrzymywanie standardów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • ogólna znajomość zagadnień związanych z technologiami oraz zagadnieniami IT
  • znajomość systemów z rodziny Linux
  • bardzo dobra znajomość systemów rodziny Microsoft Windows
  • dobra znajomości technologii Microsoft Active Directory oraz platformy Microsoft 365
  • znajomości budowy i konfiguracji komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych oraz urządzeń sieciowych
  • znajomość rozwiązań z zakresu okablowania strukturalnego oraz budowy i podstawowej konfiguracji urządzeń sieciowych
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • chęć poszerzania oraz szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • komunikatywność na bardzo wysokim poziomie
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze IT
  • doświadczenie zawodowe w dowolnym systemie Help Desk

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • Atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zespole, w którym wzajemnie sobie pomagamy i motywujemy.
  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714