Informatyk
  • Zaczernie
Informatyk
podkarpackie, Zaczernie, podkarpackie, Polska
GRH Polska
12. 6. 2024

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych zatrudni kandydata na stanowisko Informatyka

Miejsce pracy: Zaczernie

Opis stanowiska:

- Wsparcie pracowników w zakresie funkcjonowania sprzętu oraz oprogramowania

- Administracja oraz optymalizacja systemu ERP-XL

- Optymalizacja integracji między systemami ERP a MES, WMS

- Rozwój systemu ERP wraz z potrzebami firmy

- Tworzenie raportów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe

- Znajomość języka SQL oraz baz danych MS SQL

- Doświadczenie zawodowe 3-5 lat

- Umiejętność prowadzenia projektów informatycznych

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Dofinansowanie do szkoleń oraz nauki języków obcych

- Pakiet medyczny

- Karta multisport

- System pracy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851