Industrial Manager
  • Drzewce
lubelskie, Drzewce, lubelskie, Polska
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Poprowadzenie procesu uruchomienia projektu od fazy industrializacji do rozpoczęcia produkcji
  • Kierowanie zespołem badawczo-rozwojowym i projektowym w zakresie wymagań projektu, specyfikacji i harmonogramów
  • Zarządzanie budżetami projektów i pewność, że projekty są realizowane w ramach ustalonego budżetu
  • Monitorowanie i zapewnianie jakości projektu, rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • Nadzór nad harmonogramami i kamieniami milowymi projektów
  • Monitorowanie potencjalnego ryzyka, opracowywanie planów
  • Proponowanie rozwiązań i udoskonaleń podnoszących efektywność procesów produkcyjnych (VAVE),
  • Wsparcie projektów będących w fazie produkcji
  • Statystyczna analiza procesu
  • Zapewnianie zgodności z normami branżowymi i bezpieczeństwa w całym cyklu życia projektu
  • Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie co najmniej 5-letnie w zarządzaniu projektami, szczególnie w sektorze produkcji
  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych w branży FMCG
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proaktywne podejście do zarządzania projektami
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu LEAN Manufacturing
  • Znajomość metodologii kontroli jakości i ciągłego doskonalenia
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami zapewniania jakości (PDCA, 8D, 5WHY2WHO, Six Sigma)
  • Znajomość języka angielskiego, w tym technicznego na poziomie B2/C1
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Łatwość egzekwowania zadań od zespołów interdyscyplinarnych

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zadania, w których możesz wykazać się dużą samodzielnością
  • Możliwość podnoszenia kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Praca lubelskie
  • Manager Opole Lubelskie
  • Manager lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293