Independent Accountant in banking
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188151

Dla naszego klienta działającego w sektorze bankowości poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko Independent Accountant. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
• Analiza i kontrola kosztów oraz przychodów
• Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów dla instytucji finansowych
• Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi
• Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych
• Optymalizacja procesów

Doświadczenie i umiejętności:
• Doświadczenie pracy na samodzielnym stanowisku w sektorze bankowym
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
• Znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowego
• Minimum dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i komunikatywność

Co oferuje nasz Klient:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej instytucji finansowej
• Pracę w trybie hybrydowym, w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584