Incident Manager
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
11. 9. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

  • Chcesz pracować w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku IT?

  • Chcesz wspólnie z innymi świadczyć usługi cloud computing i disaster recovery na świecie?

  • Chcesz pracować w największym Data Center w Polsce?

Dla renomowanej firmy IT ze Skawiny/k. Krakowa, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku w zakresie projektów infrastrukturalnych, kolokacyjnych oraz hostingowych dla klientów polskich i zagranicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa incydentów zewnętrznych, w tym koordynowanie działań związanych z obsługą incydentów nad którymi pracuje kilka zespołów.
  • Nadzorowanie przestrzegania procesów obsługi incydentów zgodnie z procedurami (SLA).
  • Monitorowanie i przegląd pracy zespołów odpowiedzialnych za rozwiązywanie incydentów.
  • Regularny przegląd incydentów i implementowanie działań naprawczych.
  • Współpraca z klientem oraz liniami wsparcia w firmie.
  • Podejmowanie działań mających na celu minimalizację ilości incydentów w ramach rozwiązań grupowych.
  • Współudział w tworzeniu standardów utrzymania systemów informatycznych.
  • Wdrażanie standardów obsługi procesów związanych z incydentami, problemami i service request-ami, w tym ich monitorowania.
  • Raportowanie pracy serwisu pod kątem obsługi incydentów.
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur utrzymaniowych w zakresie rozwiązania problemów, incydentów i service request-ów.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza informatyczna w obszarze IT z aplikacji i systemów operacyjnych oraz procedur helpdesk.
  • Umiejętność komunikowania się z różnymi zespołami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, oraz przekazywania informacji - zarówno na poziomie technicznym, jak i menedżerskim.
  • Umiejętność skutecznej koordynacji zespołów odpowiedzialnych za różne aspekty incydentu.
  • Zdolność do dostosowywania się do zmieniających się warunków i sytuacji kryzysowych.
  • Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach, w tym w trybie nadzwyczajnym.
  • Umiejętność rozwiązywania sporów i negocjacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiająca komunikację (ustną, pisemną).
  • Certyfikat ITIL lub IPMA będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia (UoP/B2B).
  • System premiowy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną w LuxMed.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.
  • Zespołowe LAN Party.
  • Profesjonalną i sympatyczną atmosferę w zespole.
  • Rozwój zawodowy - szkolenia.

  • Praca Skawina
  • Manager Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584