Impress decor Polska zatrudni pomocnika drukarza
  • Ełk
Ełk, Ełk, Warmińsko-mazurskie, Polska
Impress decor Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Impress decor Polska sp. z o.o. powstał w 1998 roku. Zakład od początku istnienia produkuje papier dekoracyjny; od 2016 roku zajmujemy się także produkcją folii finisz.
Obecnie IMPRESS DECOR POLSKA sp. z o.o. poszukuje Kandydatki/ Kandydata na to stanowisko:
POMOCNIK DRUKARZA
Miejsce pracy: Ełk
Kluczowe zadania:
- terminowa i zgodna z planem produkcji realizacja zleceń produkcyjnych,
- sprawdzanie zgodności materiałów produkcyjnych z zadysponowanymi,
- uzbrojenie, rozbrojenie, czyszczenie maszyny,
- uczestnictwo w dobarwieniu zlecenia,
Wymagania:
- Umiejętność rozróżniania barw.
- Chęci do pracy
- Mile widziane uprawnienia na wózek jezdniowy
- Gotowość do pracy na trzy zmiany
Kandydatom oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
- wynagrodzenie zasadnicze + premia za wyniki, dodatek za 100% frekwencję
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy;
- system dokształcania i szkoleń (m.in. możliwość uzyskania uprawnień UDT na wózek jezdniowy, suwnicę),
- pakiet socjalny (świadczenia z okazji świąt, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, bilety do kina), paczki na święta, dofinansowanie do pakietu Multisport;
- nagrody za 10-letni i dłuższy staż pracy,
- możliwość zakupu karnetu na siłownię ze zniżką oraz ubezpieczenia w okazyjnej cenie;
- konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin,
- premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników;
- foodomat z pysznym jedzeniem dofinansowanym przez Pracodawcę
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV bezpośrednio w Dziale Kadr przy ul. Handlowej 1, 19 – 300 Ełk lub poprzez portal Gratka.

  • Praca Ełk
  • Ełk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584