Implementation Project Manager
  • Ołtarzew
, Ołtarzew, Województwo mazowieckie, Polska
Goodspeed Digital
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Goodspeed Digital to zgrany, ponad 30-osobowy zespół budujący najbardziej zaawansowane na rynku oprogramowanie CRM dla cateringów dietetycznych, a także inne produkty digitalowe. Z naszych narzędzi korzystają największe firmy cateringowe w Polsce, a kolejka chętnych na wdrożenie ciągle się wydłuża. Na horyzoncie mamy też ekspansję zagraniczną. Należymy do grupy Goodspeed, lidera wśród dostawców cateringów dietetycznych w Polsce.

Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę wdrożeń, poszukujemy doświadczonego Project Managera, który/która weźmie odpowiedzialność za pełen proces wdrożenia naszego rozwiązania u klientów zewnętrznych.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi systemu do obsługi cateringu dietetycznego Caterings.pl u klientów zewnętrznych
  • Ciągłe usprawnianie i udoskonalanie procesu wdrożenia
  • Rozbudowa dokumentacji wdrożeniowej, dokumentowanie przygotowanych w ramach wdrożenia rozwiązań
  • Pilnowanie terminów, reagowanie na zmiany, jasna komunikacja z interesariuszami
  • Zarządzanie relacjami z klientem
  • Kontakt z działem technicznym w przypadku konieczności prac developerskich
  • Wizyty przed-wdrożeniowe oraz wdrożeniowe u klientów zewnętrznych na terenie Polski (ok 1 x w miesiącu)

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi systemów CRM / ERP / TMS u klientów zewnętrznych
  • Podejście "hands-on", umiejętność konsekwentnego egzekwowania zadań
  • Podstawowa wiedza techniczna dotycząca takich zagadnień jak konfiguracja domen, konfiguracji zewnętrznych integracji itp
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność myślenia out of the box
  • Optymizm oraz pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
  • Miele widziane doświadczenie w pracy z cateringami dietetycznymi

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole, z płaską hierarchią i przedsiębiorczym podejściem do prowadzenia firmy
  • Współpracę z ciekawymi klientami zewnętrznymi na terenie całej Polski
  • Pracę w formie hybrydowej (1-2 x w tygodniu w naszym nowym biurze w Ołtarzewie pod Warszawą)
  • Kartę sportową i ubezpieczenie medyczne
  • Płatny urlop na B2B

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 663
18 713