II linia supportu technicznego
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Nasz klient - lider w branży projektowania oraz produkcji Lotniskowych Systemów Sortowania i Kontroli Bagaży oraz czołowy integrator zautomatyzowanych systemów logistycznych i transportu wewnętrznego, poszukuje specjalistów do II linii supportu technicznego.

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechatronika, robotyka,elektromechanika, IT)

  • znajomość zasad działania systemów automatyki, sterowania i zarządzania (w tym praca zSCADA)

  • zrozumienie podstaw sieci komputerowych oraz doświadczenie z systemamioperacyjnymi Windows i Linux

  • umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • dobra znajomość języka angielskiego, min. B2

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany poranne, popołudniowe i nocne)

  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku (hotline, utrzymanie ruchu)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • szkolenia
  • bardzo dobre warunki pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa

Zadania

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych od klientów z obiektów operujących nacałym świecie
  • diagnozowanie problemów technicznych systemów transportowych pod kątem mechaniki,automatyki, sterowania i zarządzania
  • zdalne rozwiązywanie problemów oraz koordynowanie działań serwisowych
  • monitorowanie stanu systemów za pomocą narzędzi autorskich narzędzi nadzorowania (wtym m.in. SCADA)
  • regularne przeprowadzanie testów i diagnostyki systemów
  • aktualizowanie oprogramowania HLC
  • prowadzenie dokumentacji zgłoszeń, działań naprawczych oraz raportowanie
  • utrzymywanie kontaktu z klientami, informowanie o statusie zgłoszeń i postępie prac
  • przeprowadzanie szkoleń i udzielanie instruktażu klientom
  • współpraca z zespołami projektowymi i technicznymi w firmie oraz przedstawianie złożonychproblemów specjalistom
  • ciągłe doskonalenie i udział w szkoleniach
  • przestrzeganie standardów jakości i procedur bezpieczeństwa

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080