Idealna praca dla studenta! Elastyczny grafik! Praca bez ograniczeń!
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
25. 4. 2024

???? Marzysz o elastycznym grafiku dopasowanym do Twoich potrzeb? ???? Chcesz rozwijać się w nowoczesnym biurze i w przyjaznej atmosferze? To miejsce jest dla Ciebie! ????

????❤ Czy jesteś uzależniony/a od seriali tak samo jak my? ???? Nie pozwól, żebyś to tylko ty spędzał/a godziny na oglądaniu ulubionych seriali!

???? Dołącz do Zespołu Konsultantów ds. Rozmów z Klientami i przekonaj klientów, że Twoja oferta jest równie wciągająca co ostatni sezon ich ulubionego serialu! ????????

lokalizacja: Gdańsk, woj. pomorskie

Co zyskasz?

✅ Gwarantowaną stawkę 27,70 zł/h brutto

✨ Bogaty system premiowy - więcej rozmów, więcej zarobisz!

???? Płatne szkolenie stanowiskowe - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

???? Przyjazne warunki pracy w zespole młodych i pełnych energii osób

Twoje zadania:

???? kontakt telefoniczny z klientami w celu przedłużania umów,

????pomoc w dopasowaniu oferty do potrzeb klienta,

???? udzielanie informacji na temat dostępnych produktów.

Czego oczekujemy?

⏰ dyspozycyjności min. 120h w miesiącu

???? biegłej znajomości obsługi komputera

???? komunikatywności oraz zaangażowania

  • Praca Gdańsk
  • Grafik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228