I linia wsparcia technicznego z językiem włoskim
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, globalnego lidera w dziedzinie konsultingu, usług technologicznych i transformacji cyfrowej - szukamy kandydata do zespołu zajmującego się I linią wsparcia technicznego z językiem włoskim:

Twoje zadania:

  • rozwiązywanie problemów użytkowników zgłaszanych telefonicznie, mailowo, lub innymi kanałami komunikacji,
  • zapisywanie i opisywanie napływających zgłoszeń w systemie i poprawne nimi zarządzanie,
  • współtworzenie bazy wiedzy na temat pojawiających się usterek i sposobów ich rozwiązywania,
  • kooperacja z zespołami w innych lokalizacjach.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka włoskiego oraz komunikatywnego angielskiego,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z innymi,
  • chęci do nauki i samodoskonalenia,
  • pozytywnego nastawienia,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera, środowiska Windows i pakietu MS Office,
  • dostępności do szkolenia wdrażającego w trybie stacjonarnym (około 2 miesiące).

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej (po okresie wdrożenia),
  • elastyczny pakiet benefitów (do wyboru karta MultiSport, bilety do kina, vouchery)
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • jasno określona ścieżka kariery.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392