HYGIEIA- MAGISTER FARMACJI- KRAKÓW
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Praca.farmacja.pl
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Apteka HYGIEIA zatrudni kandydata na stanowisko MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: Kraków

 Oferujemy:

  •   Atrakcyjne wynagrodzenie

  •   Stabilne warunki zatrudnienia

  •   Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

  •   Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  •   Benefity - karta MultiSport, pakiet opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie

  •   Poszerzanie wiedzy i umiejętności

  •   Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych (także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków)

 Oczekiwania:

  •   Wykształcenie kierunkowe

  •   Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept

  •   Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków

  •   Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  •   Chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Dołącz do nas! Wyślij swoją aplikację w postaci CV.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080