HYDRAULIKA -Konserwatora
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Fachowcy 24 sp zo.o.
25. 8. 2024

FACHOWCY 24 sp.z.o.o OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI poszukuje do pracy na terenie Górnego Śląska : KONSERWATORA - HYDRAULIKA
Twój zakres obowiązków :
• Obsługa instalacji sanitarnych i gazowych
• Znajomość infrastruktury budynkowej
• Znajomość czytania dokumentacji technicznej
• Drobne prace budowlane typu złota rączka
• Prawidłowego i starannego wykonywania zadań wynikających z zakresu czynności
• Samodzielności i samodyscypliny
• Dobrej organizacji pracy
• Zachowania zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich
Wymagamy:
• Znajomość branży sanitarnej ,centralnego ogrzewania , gazowej do kompleksowej obsługi technicznej budynków
• Doświadczenie w konserwacji technicznej
• Wyuczony zawód : hydraulik lub pokrewne
• Prawo jazdy kat. B
• Aktualne uprawnienia SEP w zależności od posiadanych kwalifikacji
To oferujemy
• Stałe zatrudnienie oparte kilkunastoletnim doświadczeniem w branży obsługi technicznej budynków
• Stałe wynagrodzenie premiowane wynikami
• Dodatkowe ubezpieczenie
• Samochód, narzędzia , ubranie robocze
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Komfort pracy w zgranym zespole
Benefity
• ubezpieczenie na życie
• zniżki na firmowe produkty i usługi
• spotkania integracyjne
• parking dla pracowników
• dofinansowanie dojazdów do pracy
• możliwość uzyskania uprawnień
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, p

  • Praca Katowice
  • Konserwator Katowice
  • Hydraulik Katowice
  • Konserwator zabytków Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544