Hydraulik Stoczniowy -
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Jobzone Norge AS
11. 9. 2024

Szukamy doswiadczonych hydraulików przemyslowych z komunikatywnym angielskim do pracy przy renowacji starych statków oraz budowie nowych jednostek. Hydraulik przemyslowy w naszej firmie bedzie odpowiedzialny za montaz i instalacje systemów hydraulicznych na statkach, naprawy i konserwacje istniejacych instalacji. Praca w Kolvereid.

Obowiązki

Wymagania

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doswiadczenie w zawodzie
  • wyksztalcenie zawodowe, ukierunkowane (mile widziane)
  • Umiejetnosc czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomosc jez. angielskiego lub norweskiego
  • Kurs na prace gorace (mile widziane)

Oferujemy

  • Atrakcyjne, uczciwe warunki pracy oraz wynagrodzenia
  • Stala umowe o prace z mozliwoscia elastycznych rozwiazan urlopowych
  • Praca w systemie rotacyjnym
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Pomoc przy niezbednych formalnosciach urzedowych

  • Praca Gdańsk
  • Hydraulik Gdańsk
  • Hydraulik Pruszcz Gdański
  • Hydraulik Nowy Dwór Gdański
  • Hydraulik Starogard Gdański
  • Hydraulik gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567