Hydraulik siłowy poszukiwany
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
GP Truck Trading s.c. Grzegorz Kądziela Agnieszka Kądziela
4. 10. 2024

GP Truck Trading jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i serwisie pojazdów z branży komunalnej.Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku jako niewielka firma rodzinna.Dzisiaj, dzięki naszej pasji, zaangażowaniu i determinacji produkujemy kilkaset urządzeń rocznie. Do fabryki w Tychach, w której produkujemy m.in.: urządzenia hakowe, wywrotki, beczki asenizacyjne

Obowiązki

  • - Montaż prostych instalacji hydraulicznych w urządzeniach komunalnych

Wymagania

  • - Doświadczenia na podobnym stanowisku lub podstaw z dziedziny hydrauliki i chęci nauki
  • - Zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • - Pracę w fajnym, kreatywnym zespole
  • - Stabilne i jasne warunki zatrudnienia
  • - Praca stacjonarna w Tychach

  • Praca Tychy
  • Hydraulik Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388