Hydraulik - monter instalacji sanitarnych i grzewczych
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
P.U.H. RUR-WOD Wojciech Ilnicki
2. 3. 2024

Zatrudnimy hydraulika - montera instalacji sanitarnych i grzewczych.
Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie
- Znajomość rysunku technicznego
- Mile widziane prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
- instalacje i podłączenie systemów sanitarnych
- instalacje centralnego ogrzewania
- podłączenie systemów wodociągowych i kanalizacyjnych
Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
- praca jednozmianowa.
Więcej informacji pod nr tel. 510 727 140

  • Praca Opole
  • Technik urządzeń sanitarnych Opole
  • Hydraulik Opole
  • Hydraulik Opole Lubelskie
  • Monter Opole Lubelskie
  • Monter Opole
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190