Hydraulik/Monter Instalacji Sanitarnych EU
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
14. 7. 2024

Główną działalnością naszej firmy jest: - Kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych - Remonty i relokacje maszyn i instalacji, - Demontaż i montaż maszyn i instalacji przemysłowych oraz linii produkcyjnych Asortyment produktów rozciąga się od pojedynczych części w małych ilościach po produkcję dużych serii. Nasza firma spełnia surowe wymagania norm. Mamy ponad 50 doświadczonych monterów, którzy jeżdżą na montaże przemysłowe na całym świecie. Więcej informacji o nas na www.tektrum.pl

Obowiązki

  • Praca wyjazdowa po całej Europie.
  • Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych;
  • Przygotowanie miejsca montażu i zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami;
  • Rozkładanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu;
  • Testowanie poprawności działania zamontowanych instalacji wodnokanalizacyjnych;
  • Wykonywanie napraw i regulacji w przypadku wystąpienia problemów.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku,
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • Zdolności manualne, dokładność, staranność,
  • Doświadczenie w zakresie montażu i konserwacji instalacji oraz urządzeń sanitarnych w obiektach mieszkalnych i przemysłowych (instalacje wod-kan, grzewczo-chłodnicze itd.);
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
  • Znajomość różnych systemów instalacyjnych;
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywania pracy;
  • Mile widziane:
  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zapewniamy nocleg,
  • zapewniamy dojazdy,
  • zapewniamy ubranie robocze ,
  • szkolenie BHP,
  • możliwość wykonania dodatkowych uprawnień.

  • Praca Rzeszów
  • Technik urządzeń sanitarnych Rzeszów
  • Hydraulik Rzeszów
  • Monter Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119