Hydraulik, Monter, Firmy podwykonawcz - BELGIA
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Ready Construct
23. 2. 2024

Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
• HYDRAULIK, MONTER INSTALACJI SANITARNEJ
• ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE
Miejsce pracy: Belgia
Twoje zadania:
• Montaż instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych
• Naprawa instalacji kanalizacyjnych oraz grzewczych
• Czytanie rysunku technicznego
• Biały montaż
Od nas otrzymasz:
• Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę
• Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc
• Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
Oczekujemy:
• Doświadczenia w zawodzie hydraulika
• Umiejętności czytana rysunku technicznego
• Brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)
• Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)
Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00
+48 730 699 100 – Maciej
CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com

  • Praca Bolesławiec
  • Hydraulik Bolesławiec
  • Monter Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551