Hydraulik - Konserwator
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Fachowcy 24 Obsługa Techniczna Nieruchomości
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

FACHOWCY 24 sp. z.o.o
OBSŁUGA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI poszukuje do pracy na terenie Krakowa:
HYDRAULIKA-Konserwatora
Twój zakres obowiązków:
- Wykonywanie przeglądów, konserwacji budynków wg. grafiku.
- Przyjazdy awaryjne do zgłoszeń nagłych
- Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych w budynkach
- Zapoznanie infrastruktury budynkowej
- Drobne prace budowlane typu złota rączka
- Prawidłowe i staranne wykonywanie zadań wynikających z zakresu czynności
- Samodzielności i samodyscyplina
- Dobra organizacja praca
- Zachowania zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich
Wymagamy:
- Znajomość branży sanitarnej ,centralnego ogrzewania, gazowej do kompleksowej obsługi technicznej budynków
- Doświadczenie w konserwacji technicznej
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej
- Wyuczony zawód: hydraulik lub pokrewne
- Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia SEP - umożliwiamy zdobycie/uzupełnienie uprawnień przy podjęciu u nas pracy
To oferujemy:
- Stałe zatrudnienie oparte kilkunastoletnim doświadczeniem w branży obsługi technicznej budynków
- Stałe wynagrodzenie premiowane wynikami
- Dodatkowe ubezpieczenie
- Samochód, narzędzia, ubranie robocze
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Komfort pracy w zgranym zespole
- Szkolenia
- Benefity
- Ubezpieczenie na życie
- Zniżki na firmowe produkty i usługi
- Spotkania integracyjne
- Dofinansowanie dojazdów do pracy
- Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, p

  • Praca Kraków
  • Hydraulik Kraków
  • Konserwator Kraków
  • Konserwator zabytków Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567