HYDRAULIK K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ IGB
27. 4. 2024
od 6 700 do 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- wykonywanie drobnych napraw instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacji centralnego ogrzewania;
- kontrolowanie i regulacja parametrów pracy instalacji centralnego ogrzewania oraz centralnej wody użytkowej;
- konserwacja instalacji i urządzeń C.O łącznie z węzłami cieplnymi;

Inne wymagania
Wykształcenie zasadnicze zawodowe; umiejętności: hydraulika i c.o.; czytanie dokumentacji technicznej; świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji gazowych, cieplnych, hydraulicznych, sanitarnych i sieci na stanowisku eksploatacji - grupa 2, 3; spawalnicze. Co najmniej 3-letnie dośwaidczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków:
Praca w godzinach: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00
[Zgłoszenia mailowe: tel. 22 694 60 75

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Jezyki
polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, kierunek: HYDRAULIK

  • Praca mazowieckie
  • Hydraulik Wysokie Mazowieckie
  • Hydraulik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293