HYDRAULIK
  • Kielce
HYDRAULIK
Kielce, NIEPODLEGŁOŚCI 1, 25-506 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
4 ECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- wykonywanie instalacji hydraulicznych według projektu,
- montaż, podłączanie i uruchamianie pomp ciepła,
- raportowanie powierzonych zadań,
- wykonywanie prac serwisowych

Inne wymagania
Wymagania:
- doświadczenie w montażu/serwisie pomp ciepła,
- umiejętności czytania rysunków technicznych,
- doświadczenie w pracach hydraulicznych,
- uprawnienia F-Gaz,
- uprawnienia UDT- mile widziane,
- zaangażowanie i staranność w wykonywaniu pracy,
- prawo jazdy kat. B.
- wykonywanie prac serwisowych.
Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy,
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stałość zleceń,
- terminowość wypłat oraz przejrzyste warunki współpracy (płacimy szybciej niż konkurencja).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

  • Praca Kielce
  • Hydraulik Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836