Hydraulik
  • Białystok
Hydraulik
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
TECH Serwis 24 Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- Montaż, naprawa i konserwacja instalacji hydraulicznych
- Diagnozowanie usterek w instalacjach hydraulicznych i ich usuwanie
- Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych c.o. i c.w.u.
- Montaż i serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych
- Praca zgodnie z rysunkiem technicznym i specyfikacją techniczną
- Współpraca z innymi specjalistami budowlanymi i instalacyjnymi
- Dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako hydraulik
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomości przepisów, norm i standardów obowiązujących w branży hydraulicznej
- Mile widziane uprawnienia gazowe oraz uprawnienia do pracy na koparce
Zapewniamy pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Białystok
  • Hydraulik Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836