HYDRAULIK
  • Andrychów
HYDRAULIK
Andrychów, Andrychów, małopolskie, Polska
ANDROPOL Spółka Akcyjna
18. 4. 2024

ANDROPOL S.A. to polska firma, która jest wiodącym producentem tkanin w Europie. W ofercie posiadamy asortyment mający zastosowanie w wielu segmentach użytkowych (m. in.: tkaniny wojskowe, tkaniny wielofunkcyjne, stosowane jako warstwa zewnętrzna ubrań specjalnych dla strażaków, tkaniny dla placówek służby zdrowia, tkaniny i konfekcja HORECA). Zatrudniamy ponad 300 osób w dwóch lokalizacjach: Białymstoku oraz Andrychowie. Naszą największą wartością są ludzie – tylko dzięki ich kompetencjom, pomysłom i zaangażowaniu jesteśmy w stanie tworzyć zaawansowaną technologicznie, nowoczesną Firmę, która spełnia najwyższe standardy jakości swojej branży.

HYDRAULIK

Obowiązki

  • Montaż, remont i naprawa instalacji hydraulicznych,
  • Montaż i wymiana armatury,
  • Układanie i uszczelnianie rur,
  • Biały montaż
  • Usuwanie awarii produkcyjnych
  • Obsługa instalacji grzewczych i hydraulicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji UR.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie hydrauliczne, sanitarne
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • Mile widziane:
  • umiejętność spawania
  • uprawnienia SEP: gr2 gr3

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość rozwoju

  • Prosimy o dopisanie w treści dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Andropol S.A. z siedzibą w Andrychowie na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy” Jeżeli chcesz, abyśmy wzięli pod uwagę Twoją kandydaturę na inne stanowiska pracy oferowane przez Andropol S.A z siedzibą w Andrychowie, prosimy o dodanie w treści dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Andropol S.A. z siedzibą w Andrychowie zawartych w aplikacji o prace i dołączonych do niej dokumentów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w tej firmie” (Umieszczenia moich danych na liście rezerwowej, jednak nie dłużej niż przez 1 rok) . Informujemy Cię, że w tym zakresie masz prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Andropol S.A. z siedzibą w Andrychowie Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody także dla celów przyszłych rekrutacji

  • Praca Andrychów
  • Hydraulik Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179