HYDRAULIK
  • Łódź
HYDRAULIK
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
2. 10. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZIlider rynku lotniczego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: HYDRAULIK

HYDRAULIK

Obowiązki

  • naprawa urządzeń i instalacji sanitarnych i ciepłowniczych,
  • obsługa węzłów cieplnych CO i eksploatacja sprężarek,
  • wykonywanie prac remontowych, konserwacyjnych i eksploatacyjnych na sieciach i instalacjach sprężonego powietrza, wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, węzłach CO i sprężarkowni,
  • współpraca przy remontach sprężarek, pomp i wentylatorów oraz naprawy, czyszczenie, konserwacja instalacji wentylacyjnych ( w tym w galwanizerni).,
  • przeprowadzanie napraw, wymian, konserwacji i montaż ceramiki i armatury łazienkowej,
  • naprawianie, czyszczenie, konserwowanie z wykorzystaniem urządzeń wodno-kanalizacyjnych łapaczy tłuszczu, oleju, piaskownika, osadnika poziomego i innych oczyszczalni przemysłowych.
  • czyszczenie rynien, rur spustowych, czyszczaków, wpustów ulicznych i kanałów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze lub średnie kierunkowe (preferowane energetyczne),
  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego SEP gr. 1E i Gr 2E,
  • umiejętność wykonywania przeglądów, konserwacji, napraw instalacji i urządzeń sanitarnych oraz ciepłowniczych,
  • doświadczenie przy wykonywaniu prac w zakresie obsługi i konserwacji węzłów/rozdzielaczy cieplnych.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • posiadanie uprawnień spawalniczych,
  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego SEP gr. 3E
  • znajomość języka angielskiego.

  • Praca Łódź
  • Hydraulik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116