Hydraulik
  • Lublin
Hydraulik
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Rozkładanie rur, ogrzewanie podłogowe; - instalacja grzejników; - montaż wentylacji oraz biały montaż (meble, brodziki, umywalki, zlewy, toalety).
Wymagania stanowiska
- doświadczenie zawodowe - samodzielność, dokładność - język angielski komunikatywny - prawo jazdy kat. B lub samochód (zwracamy za paliwo oraz amortyzacje co miesiąc 150 euro)
Oferujemy
- pracę na długi okres czasu - w pełni legalne zatrudnienie - polska umowa zlecenie - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie od 15 euro netto, stawka uzależniona od doświadczenia - praca około 50 h tygodniowo - darmowe zakwaterowanie w bdb standardzie - ubranie robocze - opiekę koordynatora pracę w przyjaznej atmosferze
Kontakt tel. 789 359 816
CV na @

  • Praca Lublin
  • Hydraulik Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838