HYDRAULIK
  • Kielce
HYDRAULIK
Kielce, Peryferyjna 23, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
od 60 do 70 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)

Prace wykończeniowe prefabrykowanych betonowych modułów mieszkalnych, praca w hali. Montaż instalacji wodnych i sanitarnych.Przyłączanie urządzeń sanitarnych.

Inne wymagania
Opis stanowiska: Prace wykończeniowe prefabrykowanych betonowych modułów mieszkalnych, praca w hali, montaż instalacji wodnych i sanitarnych, przyłączanie urządzeń sanitarnych
Wymagania:
Doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy, staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie w euro zawsze wypłacane na czas ( do 10 dnia każdego miesiąca).
- Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe, Internet, pełne wyposażenie).
- Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom.
- Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.
- Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.
- Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, itp.)

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Kielce
  • Hydraulik Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536