Hydraulik 28-34 zł netto / Bez języka Polskiego!
  • gdańsk
Gdańsk, gdańsk, Pomorskie, Polska
DOK-STER LP ODDZIAŁ W POLSCE
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
Montaż i instalacja systemów hydraulicznych na jachtach zgodnie z wytycznymi projektowymi i normami branżowymi. Diagnozowanie i naprawa usterek w istniejących instalacjach hydraulicznych na jachtach. -
Montaż i instalacja systemów hydraulicznych na jachtach zgodnie z wytycznymi projektowymi i normami branżowymi. -
Diagnozowanie i napraw usterek w istniejących instalacjach hydraulicznych na jachtach.
Wymagania stanowiska
Jakie mamy wymagania? -
chęć do nauki i dalszego rozwoju, -
gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
Dodatkowymi atutami będą: -
Czytanie rysunku technicznego -
Doświadczenie
Oferujemy
A to co możemy Ci zaoferować :) -
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia i kompetencji -
opiekę medyczną, -
ubezpieczenie na życie, -
możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

  • Praca Gdańsk
  • Hydraulik Gdańsk
  • Hydraulik Pruszcz Gdański
  • Hydraulik Nowy Dwór Gdański
  • Hydraulik Starogard Gdański
  • Hydraulik gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836