HVAC BIM Coordinator
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
BiM Amer Agha
6. 6. 2024

Artificial Modelling to wiodący dostawca usług zarządzania projektami technicznymi i BIM w Polsce, pracujący nad projektami unijnymi. Realizujemy projekty w zakresie hiper skalowalnych centrów danych, przemysłu, farmacji, opieki zdrowotnej, center handlowych, szkół i innych sektorów, obejmujących szereg kluczowych dyscyplin, w tym kompleksowe projektowanie, zabezpieczenia przeciwpożarowe, instalacje mechaniczne i elektryczne oraz dachownictwo i fasady.

Chcę dodać wartościową osobę do drużyny aby firma mogła się rozwijać w miłej i przyjemnej atmosferze. To nie jest miejsce w którym liczy się tylko praca, a samopoczucie jest najważniejsze.

Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do zapoznania się z ofertą:

Opis stanowiska

  • Modelowanie 3D na podstawie detali, instrukcji lub markupów,
  • Produkcja rysunków 2D wykonawczych jako finalny etap koordynacji 3D,
  • Czasami zdarzy się potrzeba produkcji rysunków 2D w oprogramowaniu AutoCAD,
  • Koordynacja systemów instalacji mechaniczno-elektrycznych oraz sanitarnych. tzw. MEP. w AutoCAD i Revit,
  • Siedziba firmy to Wrocław, lecz miejsce pracy może być dowolne, gdyż praca jest zdalna.

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie w pracy z Revitem, minimum 3 lata,
  • Wymagane doświadczenie w pracy z AutoCAD, minimum 3 lata,
  • Dobra znajomość pakietu MS,
  • Znajomość Navisworks i procedur wykrywania kolizji. Minimum 3 lata,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i tworzenia detali,
  • Własny sprzęt IT na rozpoczęcie współpracy w okresie próbnym. Po sukcesywnym okresie próbnym, zapewnię sprzęt najwyższej jakości.

Praca na już jest dostępna.

Oferujemy

  • Licencje na oprogramowanie do pracy.
  • Po zakończeniu okresu próbnego laptop firmowy oraz pomoc w zakupie ergonomicznego miejsca pracy.
  • Multisport przy zatrudnieniu 5 osób.
  • Opieka zdrowotna po roku zatrudnienia.
  • Wyjazdy integracyjne przy osiągnięciu 5 osób w drużynie.
  • 8 000 - 12 500 zł / mies. netto.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370