HR&Payroll Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży spożywczej, poszukujemy odpowiedzialnej, proaktywnej osoby do działu HR.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym, a zagadnienia z prawa pracy nie stanowią dla Ciebie wyzwania - wyślij do nas swoje cv.

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Oczekujemy

  • min. 2-letnie doświadczenie w koordynacji procesów kadrowo-płacowych oraz współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług kadrowo-płacowych,
  • dobra znajomość prawa pracy,
  • analityczny sposób myślenia umożliwiający interpretację danych i dostarczanie praktycznych spostrzeżeń,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja w języku angielskim, praca w zespole regionalnym),
  • proaktywność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie ze szwajcarską kulturą organizacyjną,
  • spotkania integracyjne – udział w warsztatach i inicjatywach pracowniczych,
  • pakiet świadczeń tj.: Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach, PPE finansowane przez Pracodawcę, dostęp do nauki języka Business English,
  • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 08:00-10:00) oraz do pracy zdalnej (praca w modelu hybrydowym),
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.

Zadania

  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, rozwiązaniem umowy i innymi sprawami kadrowymi,
  • koordynacja płac - współpraca z zewnętrznym dostawcą usług płacowych w celu zapewnienia dokładnego i terminowego przetwarzania płac,
  • koordynacja benefitów pozapłacowych - administracja, przegląd, bieżąca obsługa,
  • wprowadzanie danych do systemu HRowego, zarządzanie frekwencją i urlopami,
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą w celu nadzorowania inicjatyw w zakresie BHP,
  • pomoc w opracowywaniu i aktualizowaniu zasad i procedur HR w celu zapewnienia zgodności i wydajności,
  • doradztwo pracownikom w obszarze prawa pracy, aktualizacja procedur w przypadku nowelizacji,
  • stały kontakt z pracownikami, odpowiadanie na zapytania w obszarze kadrowo-płacowym,
  • przygotowywanie raportów HR-owych.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584