HR Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Naszym klientem jest duża firma z branży wydawniczej, poszujemy specjalisty w obszarze administracji personalnej. Jeżeli praca w HR jest Twoją pasją i znasz język angielski na dobrym poziomie, prześlij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce pracy: Warszawa Ochota

Oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego min. B1/B2,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • praktyczna znajomość prawa pracy i zagadnień związanych z Ubezpieczeniami Społecznymi,
  • znajomość zasad rachunkowości PPK,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość Teta i Workday będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową od zaraz do końca roku, następnie zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • praca w systemie hybrydowym ( 3 dni w biurze/tydzień),
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia.

Zadania

  • przygotowywanie dokumentów dla pracowników: umowy o pracę, porozumienia, aneksy, wypowiedzenia, zaświadczenia,
  • obsługa zapytań pracowniczych w systemie Ask HR
  • zarządzanie świadczeniami pracowniczymi: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, ZFŚS
  • kontrola zwolnień lekarskich - zbieranie wymaganych oświadczeń i wniosków
  • przygotowanie dokumentów w programie Płatnik,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych, audytów na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne, monitorowanie i raportowanie wskaźników HR
  • współpraca z organami kontrolnymi i instytucjami zewnętrznymi – ZUS, komornicy, PIP
  • obsługa wewnętrznych systemów kadrowych - wprowadzanie i aktualizacja danych
  • prowadzenie i aktualizacja akt osobowych.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103