HR Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Raisead
16. 9. 2024

Raisead to spółka holdingowa międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu. W ramach organizacji skupiamy działalność różnorodnych biznesów z wielu branż i sektorów. Chociaż domeną naszej działalności jest e-commerce, dzisiaj operujemy także w obszarze marketingu, IT, finansów czy nowych technologii.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko: HR Specialist

 Poziom stanowiska: Mid

 Lokalizacja: Zdalnie/Warszawa (Q22)

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie kompleksowych projektów rekrutacyjnych
  • Udział w tworzeniu i realizowaniu standardów w zakresie rekrutacji
  • Tworzenie i uczestniczenie w kluczowych procesach w obszarze People&Culture (m.in. Onboarding, Performance Review, Employee Engagement, Exit Interview)
  • Ścisła współpraca z managerami w obszarze badania potrzeb zespołów i implementacji rozwiązań
  • Budowanie wizerunku grupy poprzez działania EB
  • Koordynowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (analiza potrzeb szkoleniowych, organizacja szkoleń, współpraca z firmami szkoleniowymi)

Czego szukamy u kandydatów?:

  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji minimum 2 lata
  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji w obszarze digital marketing
  • Znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Pasji i dbałości o rozwój pracowników, dawanie feedbacku oraz kulturę organizacyjną
  • Sprawnej komunikacji i umiejętności budowania trwałych relacji
  • Kreatywności i umiejętności myślenia “out of the box”
  • Odpowiedzialności za prowadzone tematy i doprowadzanie ich do końca

Oferujemy:

26 dni urlopu (niezależnie od typu umowy)

pracę zdalną lub w trybie hybrydowym

dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

⚕ prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

⚽ kartę Mutlisport

lekcje języka angielskiego w kameralnych grupach

✨ przyjazną atmosferę pracy

płaską strukturę – decyzje podejmujemy błyskawicznie

realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły staną się jej częścią

program poleceń pracowniczych #raisetogether

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045