HR rekrutacja - praca stacjonarna rzeszów
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Optea
15. 4. 2024

Agencja pracy Ipracujzdalnie.pl specjalizująca się w pozyskiwaniu i zatrudnianiu pracowników z niepełnosprawnościami do pracy zdalnej i stacjonarnej w całej Polsce, poszukuje :
Specjalisty ds. rekrutacji z doświadczeniem min. 1 rok
Miejsce pracy: Rzeszów - praca stacjonarna
Zakres obowiązków:
- Realizacja procesów rekrutacyjnych według zleceń klientów
- Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na lokalnych portalach pracy
- Aktywne poszukiwanie kandydatów
- Prowadzenie rozmów i wywiadów rekrutacyjnych z kandydatami
- Przedstawianie i dobieranie ofert pracy adekwatnych do kompetencji i oczekiwań kandydatów
- Umawianie rozmów rekrutacyjnych według wytycznych
- Utrzymywanie dobrych relacji z kierownikami/przełożonymi z firm zewnętrznych
- Udział w targach pracy (różne części Polski)
- Obsługa wewnętrznego systemu bazy kandydatów
Nasze wymagania:
- Doświadczenie w rekrutacji min. 1 rok - mile widziane doświadczenie w branży retail
- Praktyczna znajomość procedur i metod związanych z prowadzeniem rekrutacji
- Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach)
- Dyspozycyjność
- Mile widziana znajomość j. angielskiego,
- Komunikatywność,
- Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat
- Pracę w miłym i zgranym zespole
- Spotkania integracyjne
- Pracę w godzinach 8:00-16:00 (osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w st. umiarkowanym i znacznym 8:00-15:00)
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 604 750 930 lub email : @

  • Praca Rzeszów
  • HR Manager Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315