HR Manger - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej (zatrudnienie około 400 osób), w związku rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zangażowania Kandydatów na stanowisko: HR Manager

HR MangerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Wspieranie kierownictwa wyższego i średniego szczebla w obszarze związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Ścisła współpraca z biznesem w celu integracji strategii HR z celami biznesowymi,
  • Pełna HR’owa odpowiedzialność za cały zakład produkcyjny (ok. 300-400 osób),
  • Rozwijanie kompetencji pracowników poprzez ustalanie potrzeb rozwojowych, planowanie i realizacja programów rozwojowych, oraz ocenę postępów współpracowników,,
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR mających na celu podniesienie satysfakcji i zaangażowania pracowników,
  • Analizowanie potrzeb zatrudnieniowych organizacji, planowanie strategii poszukiwań kandydatów oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Wspieranie budowania kultury organizacyjnej opartej na wartościach organizacji,
  • Bieżąca współpraca z Zarządem.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze HRu w firmie o rozbudowanych strukturach oraz zagranicznym kapitale - warunek konieczny,
  • Szerokie doświadczenie we współpracy z segmentem tzw. Blue Collars,
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych na różnych szczeblach organizacji oraz pracy w zespole,
  • Umiejętność skutecznego zarządzania projektami i priorytetami w dynamicznym środowisku biznesowym,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatkowych benefitów,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji.

  • Praca Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567