HR Manager
  • Toruń
HR Manager
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Green Capital S.A.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

HR Manager

Twój zakres obowiązków

???? Rekrutacja i selekcja (50% czasu):

Prowadzenie procesów rekrutacyjnych wraz z zespołem HR, tworzenie strategii pozyskiwania talentów.

Koordynacja procesu onboardingu – spraw, aby każdy nowy pracownik poczuł się u nas jak w domu!

???? Rozwój i szkolenia:

Tworzenie i wdrażanie programów rozwojowych, szkoleń oraz planów kariery dla naszych pracowników.

Analiza potrzeb szkoleniowych i rekomendowanie działań, które pomogą naszym pracownikom rosnąć!

???? Zarządzanie wydajnością:

Wsparcie menedżerów w zarządzaniu wynikami i rozwoju zespołów.

???? Współpraca z Top Managementem:

Praca ramię w ramię z kadrą zarządzającą w celu wdrażania strategii HR, które napędzają nasz biznes.

Doradztwo w zakresie zarządzania zmianą, restrukturyzacji i wdrażania nowych rozwiązań.

???? Kultura organizacyjna i zaangażowanie pracowników:

Kreowanie pozytywnej kultury organizacyjnej, która promuje nasze wartości i angażuje pracowników.

Inicjowanie działań zwiększających satysfakcję i zaangażowanie zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi, w tym na stanowisku menedżerskim.
  • Doświadczenie w branży OZE lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem.
  • Biegłość w nowoczesnych narzędziach rekrutacyjnych i doświadczenie w prowadzeniu procesów na różne poziomy stanowisk.
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz zdolność do budowania relacji.
  • Proaktywność, zdolność do rozwiązywania problemów i praca pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w szybko rozwijającej się organizacji, w której liczy się współpraca i dążenie do realizacji zamierzonych celów;
  • Pracę hybrydową w biurze w Warszawie lub w Toruniu: 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie;
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub UoP;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, karty MultiSport, grupowego ubezpieczenie na życie, MasterBenefit, programu poleceń pracowniczych;
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i partnerskie podejście do pracowników;

  • Praca Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Account manager Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544