HR Manager
  • Bydgoszcz
HR Manager
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Centrum Respo
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Centrum Respo to firma dietetyczno-technologiczna online, prężnie rozwijająca się pod marką osobistą Michała Wrzoska. Zawodowo realizujemy marzenia o świetnej sylwetce, pysznej diecie oraz lepszym samopoczuciu. Więcej o nas dowiesz się na stronie www.centrumrespo.pl.

Centrum Respo rozwija się dynamicznie, a wraz z nim rozwijają się różne gałęzie firmy. Wciąż powiększamy nasz zespół – potrzebujemy ludzi kreatywnych, zmotywowanych do działania, zaangażowanych w to, co robią i chętnych do kreaowania rzeczywistości dookoła siebie.

Zapraszamy :)

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku HR Managera w firmie usługowej, najlepiej w firmie start-up’owej, zatrudniającej min. 100 osób - min. 5 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - min. 5 lata
  • Doświadczenie zawodowe w branży HR - min. 8 lat
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zarządzaniu zmianą
  • Doświadczenie w pracy zdalnej i zarządzania zespołem w środowisku zdalnym
  • Doświadczenie i znajomość procesów rekrutacyjnych, w tym planowania i prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, selekcji kandydatów, i on-boarding’u nowych pracowników
  • Doświadczenie w budowaniu kultury organizacyjnej, polityki wynagrodzeń, polityki szkoleniowej i zarządzania talentami
  • Aktualna wiedza z zakresu trendów w obszarze HR, w tym nowoczesnych praktyk zarządzania i motywowania zespołów
  • Znajomość Kodeksu Pracy, zawierania umów cywilno-prawnych oraz umów B2B
  • Wyższe wykształcenie na kierunkach Zarządzanie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub podobnych.

Zadania:

  • Efektywne zarządzanie, realizacja celów oraz rozwój zespołu HR
  • Wdrożenie strategii HR wspierającej skalowanie biznesu i rozwój organizacji
  • Dostarczanie wiedzy eksperckiej i najlepszych praktyk z obszaru HR celem wsparcia kadry kierowniczej
  • Pozyskiwanie (TA) i utrzymywanie talentów w organizacji, budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów (CX) oraz pozytywnych doświadczeń pracowników (EX)
  • Budowanie i realizacja polityki personalnej w firmie, w tym między innymi:
  • Opracowanie i realizacja programów szkoleniowych i rozwojowych w firmie
  • Polityka wynagrodzeń oraz ocen 360
  • Realizacja projektów well-being’owych i inicjatyw firmowych, które pozytywnie wpływają na zaangażowanie pracowników i dobrą atmosferę
  • Automatyzacja i digitalizacja procesów HR
  • Dbanie o realizację planów budżetowych w podległym obszarze, w tym działań integracyjnych
  • Budowanie i tworzenie kultury feedback’owej
  • Wypracowanie analityki i skuteczne zarządzanie wskaźnikami HR
  • Dbanie o spójną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, a także markę pracodawcy (EB)
  • Rozwiązywanie problemów pracowniczych i managerskich

Oferujemy:

  • 20 dni płatnej przerwy w usłudze pracy
  • Przerwa w pracy w urodziny :)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną z obowiązkami w biurze od czasu do czasu
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Kartę MultiSport
  • Darmowy dostęp do aplikacji Respo oraz 20% zniżki dla osoby towarzyszącej
  • Sprzęt firmowy
  • Cykliczne szkolenia merytoryczne i oraz z umiejętności miękkich
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w unikatowym projekcie, jakim jest Respo :)

Proces rekrutacji będzie składał się z następujących etapów:

  1. Test sprawdzający kompetencje
  2. Spotkanie online z HR BP
  3. Spotkanie stacjonarne z Dyrektorem Operacyjnym oraz obecnym HRM
  4. Sesja AC
  5. Spotkanie stacjonarne z Właścicielami Centrum Respo

  • Praca Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Manager Bydgoszcz
  • Content Manager Bydgoszcz
  • Product manager Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Project Manager Bydgoszcz
  • Business Development Manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648