HR Manager
  • Kraków
HR Manager
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

HR Manager

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i onboarding: Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych, szczególnie na stanowiska menedżerskie średniego i wysokiego szczebla, oraz efektywne wdrażanie nowych pracowników.
  • Rozwój pracowników: Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych, organizowanie szkoleń i programów rozwojowych, coaching i mentoring pracowników na różnych szczeblach.
  • Zarządzanie talentami: Pozyskiwanie i utrzymanie kluczowych talentów, zarządzanie ścieżkami kariery oraz planowanie sukcesji w kluczowych działach firmy.
  • Employer branding: Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku pracodawcy, wspieranie działań marketingowych związanych z marką pracodawcy.
  • Komunikacja wewnętrzna: Zapewnienie efektywnej komunikacji między pracownikami a zarządem oraz dbanie o transparentność procesów i informacji.
  • Zarządzanie konfliktami: Rozwiązywanie sporów i problemów w relacjach pracowniczych, mediacja i wsparcie w budowaniu harmonii w zespole.
  • Systemy wynagradzania i premiowania: Opracowanie, wdrożenie i nadzorowanie systemów wynagradzania, premiowania i motywacyjnych.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze HR, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku menedżerskim
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR oraz trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi na stanowiska wyższego szczebla
  • Umiejętności z zakresu rozwoju pracowników i zarządzania talentami
  • Zdolności przywódcze oraz umiejętność zarządzania zmianą w organizacji
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, zdolność rozwiązywania konfliktów i prowadzenia skutecznej komunikacji wewnętrznej
  • Znajomość prawa pracy i zasad wynagradzania
  • Proaktywne podejście oraz gotowość do podejmowania wyzwań

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do programu MultiSport oraz platformy wellbeingowej MultiLife
  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Praca Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836